Çalışmalarını küresel su teknolojisi sağlayıcısı Xylem Water Solutions şirketi ortaklığı ile sürdüren Anadolu Flygt, Pure Technologies sistemleri ile müşterilerine su kaçaklarına karşı çözüm önerileri sunuyor.

2018 yılında Xylem bünyesine katılan ve merkezi Calgary, Kanada’da bulunan Pure Technologies, son derece kritik öneme sahip olan altyapının yönetimi, denetlenmesi ve izlenmesinde yenilikçi teknolojilerin geliştirilmesi ve uygulanmasında dünya lideridir. Pure firmasının patentli teknolojileri, altyapıdaki arızaların etkisini azaltarak, iyileştirme ve yenileme programlarında, işletmeci kurumların yatırımlarını en etkili şekilde kullanılmasına yardımcı olarak tüm dünya çapında kullanılmaktadır.

Xylem bünyesinde operasyonlarını yürüten Pure Technologies yer altı su ve atık su boru hatlarında bilgi toplayarak kaçak, kırık ve hava ceplerini tespit eder. Böylece ana iletim boru hatlarından toplanan güvenilir bilgiler ile doğru yatırım planı hazırlamanıza yardımcı olur. Gelir getirmeyen su bedellerinin azaltılması ile de işletme maliyetlerinde önemli ölçüde tasarruf sunar, işletmelere finansman gücü sağlar. Pure firmasının patentli teknolojileri – SmartBall® , Sahara® ve PipeDiver® – boru hattı kullanımdayken %100 hassasiyetle çalışır,  %100 tespit sunar.

Alanında Türkiye’de en çok tercih edilen firma olan Anadolu Flygt, konusunda en geniş ürün portföyüne sahip kuruluştur. Xylem’in akıllı su çözüm yelpazesindeki markalarının Türkiye’de satış ve satış sonrası hizmetlerini yürüten Anadolu Flygt, müşterilerine yeni çözüm önerileri sunuyor ve su kaynaklarının sürdürülebilirliğine Türkiye’de öncülük ediyor.

Önceki İçerikÇayeli Bakır’dan Çocuklar İçin Bilge Karınca Projesi
Sonraki İçerikAlacer 170,865 Ons ile 2018 Üretim Hedefini Gerçekleştirdi