Sanayimizin ihtiyaç duyduğu en önemli ara mamül gruplarından bir tanesi olan sert metal aşınma parçalarının ülkemizdeki tek üretici firması Boehlerit Türkiye, uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı tamamı Türkiye’de üretilen aşınma parçaları kataloğunu hazırladı.

Boehlerit Türkiye Pazarlama Yöneticisi Ediz Tuğrul hazırlanan  katalogla ilgili olarak; “Kurulduğumuz günden beri sanayimizin ihtiyacı olan standart ve özel sert metal aşınma parçaları için mühendislik hizmetleri ile müşterilerimize özel çözümler sunuyoruz. Aşınma parçaları uygulamalarında kullanılmakta olan tüm sert metal ürünlerini fabrikamızda üretme kabiliyetine sahibiz.

Tamamı Türkiye’de üretilen yeni aşınma parçaları kataloğumuzda uygulama alanlarına göre 4 farklı bölüme yer verilmiştir. Lehimlenebilir kesme uçları, hadde ve çekirdekleri, mermer endüstrisi için uçlar ve seramik endüstrisinde kullanılan sprey sistemler için sert metal ürünler yer almaktadır. Sert metalin özellikleri ve teknik bilgiler içeren yeni kataloğumuz ile müşterilerimiz detaylı bilgiye ulaşabilecektir.

Aşınma parçaları ürünlerimiz havacılık, otomotiv, tarım, tütün, enerji, medikal, kalıp endüstrisi, makina imalat sanayi, demir-çelik endüstrisi, dökümhaneler, tekstil endüstrisi, hijyen endüstrisi, kumlama ve kesici takım endüstrisi gibi bir çok sektör tarafından kullanılmaktadır.” sözlerini sarf etti

Boehlerit Türkiye’nin 2019 yılında devam edecek olan yeni yatırımlarla mevcut üretim kapasitesini üç katına çıkarmayı hedeflediğini, bu anlamda kurumsal, dinamik, inovatif ve güvenilir köklü bir firma vizyonu ile katma değer yaratarak sanayiye hizmet sağlamaya devam edeceklerini de sözlerine ekledi.

Detaylar için şirketin web sitesini buradan ziyaret edebilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikTMSF Adularya Enerji’yi 1,1 Milyar TL Muhammen Bedel ile Tekrar Satışa Çıkardı
Sonraki İçerikMunzur Üniversitesinde Nadir Toprak Elementleri Çalıştayı Düzenlenecek