Ülkemizde uzun yıllardır faaliyet gösteren Böhler Sert Maden, şirket ünvanını ve logosunu değiştirdiğini duyurdu. Şirket yeni ünvanını BOEHLERIT olarak duyururken sektör temsilcilerine konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Türkiye’de 50 yılı aşkın bir süredir üretimimiz ile sanayimizin gelişmesinde önemli rol oynayan ve ülkemizin ilk sert metal üreticisi konumunda olan Böhler Sert Maden destek ve takdirlerinizle Türkiye’nin ve dünyanın önemli üreticileri arasına girmeyi başarmıştır. Bu onur bizlere olduğu kadar, uzun yıllardır sektöre emek veren siz iş ortaklarımıza da aittir.

Ana fabrikamız BOEHLERIT dünyada 85 yıl, Böhler Sert Maden ise Türkiye’de 50 yılı aşkın bir süredir faaliyetlerini sürdürmektedir.

Değişen dünyamızda şirketlerin bütünsel kurumsal kimliklerini yansıtmaları gereği göz önünde bulundurularak, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Dr. Cornelia Brucklacher’ın almış olduğu karar ile şirketimiz faaliyetlerine BOEHLERIT Sert Metal ve Takım Sanayi ve Ticaret A.Ş. ünvanı ve yeni mavi logosu ile devam edecektir.

Sağduyulu düşünce ve stratejilerle, yalın kurumsal yapımızla katma değer yaratan süreçlerimizi geliştirerek ve paydaşlarımızın beklentilerini karşılayarak, firmamız dünya pazarında büyümeye devam edecektir.

Boehlerit

Sert Metal ve Takım Sanayi ve Ticaret A.Ş.”

Önceki İçerikGüneydoğu’da Yer Altı Kaynaklarında Arama Atağı
Sonraki İçerikMadencilik Türkiye Dergisi’nin 71. Sayısı Çıktı