Disk ve Tambur Filtrelerin Optimizasyonu ve İyileştirilmesi

Düşük verim, çok yüksek nem, yüksek filtre işletim maliyetleri… Yıllardır kullanılan filtreler ile genellikle istenen sonuçlar elde edilememektedir. BOKELA, hangi marka olduğuna bakılmaksızın filtre modernizasyon işlemi ile eski filtre sistemlerini en son teknolojiye taşıyor.

Filtre modernizasyonu, filtre optimizasyonu için uzman bir programdır ve yeni bir filtre yatırımına çok ekonomik bir alternatiftir. Filtre modernizasyonu, çalışan filtre sistemlerinde sürecin ve işleyişin en hızlı ve en ekonomik şekilde optimize edilmesini sağlar. Yetersiz filtre performansı, aşırı bakım gereksinimi ve mevcut filtrelerin yüksek işletme maliyetleri, hızlı ve düşük bir maliyetle ortadan kaldırılır. Bu şekilde, daha yüksek üretim hedeflerine ve daha yüksek ürün kalitesine ulaşılabilir, operasyonel güvenlik artırılabilir ve filtre sisteminin işletme maliyeti düşürülebilir.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.