CEOPS Nedir?

CEOPS sistemi numune alımını ve analizini tam otomatik olarak gerçekleştirirken, sürekli olarak tane boyu dağılımı hakkında bilgi sağlar. CEOPS sisteminin ıslak ve kuru prosesler için farklı versiyonları mevcuttur. Sistem, analizörden elde edilen veri sistemi ve öğütülmüş ürünün kalitesini kontrol etmek için kullanılır.

CEMTEC olarak projelerimizde başlangıçtan performans testlerine ve işletme personelinin eğitimine kadar eşlik ediyoruz. Aynı zamanda projelerin uygulanmasından sonra da teknik destek sunuyoruz. Bu, sistemlerimizin ve makinelerimizin yalnızca CEMTEC uzmanlarımızın denetimi altında üretilmediği, aynı zamanda makinelerinizin düzgün çalıştığından emin olmak için devreye alma sonrasında da denetlendiği anlamına geliyor.

CEMTEC, büyük esnekliği sayesinde, kesinti veya arıza durumlarında her zaman hızlı teknik destek sunmayı başarıyor. Uzmanlarımız, kapsamlı tecrübeleri sayesinde, özellikle pilot sistemimizdeki çok sayıda simülasyon seçeneği sayesinde, çok sayıda sistemi halihazırda onarabildi, optimize edebildi ve modernize edebildi.

Sisteminizin İncelenmesi, Bakımı ve Değiştirilmesi

Sisteminizin maksimum operasyonel verimliliği ve sürekli kullanılabilirliği üretim için çok önemlidir. Gerektiğinde CEMTEC uzmanlarımız sistemlerinizin ana bileşenlerini inceleyerek mevcut durumlarını analiz ederler. Denetimin ardından gerekli önlemler konusunda müşterilerine bilgiler verirler.

Kapsamlı bir inceleme, yalnızca sisteminizin veya makinenizin durumu hakkında sizi bilgilendirmekle kalmaz; aynı zamanda CEMTEC uzmanlarının, ekipmanınızın düzgün bakımı için özel olarak gerekli olan yedek parça veya hizmetlere karar vermesine de yardımcı olur. Denetimler hataları ve dolayısıyla sisteminizin veya makinenizin aksama sürelerini daha da önleyebilir.

CEMTEC aynı zamanda optimum çalışma ve daha fazla verimlilik için mevcut sistemlerde modifikasyonlar ve modernizasyonlar da sunmaktadır.

Detaylar Madencilik Türkiye Dergisi’nin 116.sayısındadır.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikÇevresel Etki Değerlendirme ve Lisans Alma Süreçleri
Sonraki İçerikDAYK-CSG INTERNATIONAL Yeni Nesil Arama ve Madencilik Hizmetleri