colakoglu makina inovasyon turkiye

Türkiye İhracatçılar Meclisi ev sahipliğinde, inovasyon ekosistemini geliştirmek, büyütmek, inovasyonun gücünü keşfedip, geleceği şekillendirecek fikirleri bir araya getirmek amacıyla düzenlenen, Türkiye’nin ve yakın coğrafyanın en büyük inovasyon buluşması “Türkiye Innovation Week” bu yıl 10. yaşını kutladı.

İnovasyon ekosisteminin ülkemizdeki en kapsamlı etkinliği olan İnovasyon Haftasında ayrıca şirketlerin inovasyon bilincinin geliştirilmesi, inovasyon yetkinliklerinin kazanılması ve Türkiye’nin inovasyona dayalı ihracat artışının desteklenmesi amacıyla hayata geçirilen Türkiye’nin ilk inovasyon geliştirme programı İnovaLİG’de yarışan ve kazanan şampiyonlar da ödüllerini aldı.

Çolakoğlu, yapmış olduğu inovatif yatırımlar nedeniyle inovasyon kaynakları kategorisinde Türkiye ikincisi olurken şirket Genel Müdürü Kubilay Özçelebi ödülünü Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Işıkhan ile TİM Başkanı Mustafa Gültepe’nin elinden aldı.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikTENMAK Başkanı: “Kritik Ham Maddelerle İlgili Verilerin Takibine İlişkin Bir Oluşum Gerekiyor”
Sonraki İçerikAriana Resources, Kızılçukur ve Salınbaş’tan Gelen Yeni Sonuçları Açıkladı