Dassault Systems GEOVIA, Maden Jeologları Derneği ve Türkiye Altın Madencileri Derneği ortaklığıyla; madencilik alanındaki öncü yenilikleri sunmak için, Maden Teknolojileri Semineri’nin ikincisini 8-9 Mayıs 2018 tarihinde Ankara Hilton Oteli’nde gerçekleştirilecek.

Surpac, Whittle ve Minesched gibi dünyaca ünlü madencilik çözümlerini sunan bir yazılım şirketi olan Dassault Systemes GEOVIA, bu özel seminerde, madencilik endüstrisindeki en son teknolojik gelişmeler hakkında benzersiz fikirler edinilmesini sağlarken GEOVIA yazılım çözümleri hakkında en son güncellemelerden haberdar olmanızı da sağlayarak sektörü ve kullanıcıları bilgilendirecek.

Seminer, üretkenliği en üst seviyeye çıkarmaya ve operasyonel mükemmelliğe ulaşmaya yardımcı olurken çözümlerle katılımcıların ufkunu genişletecek.

İki gün sürecek etkinlik boyunca, GEOVIA danışmanları tarafından yazılımların madencilik operasyonlarına nasıl katkıda bulunduğu; sunumlar, örnek çalışmalar ve yazılımın uygulamalı gösterimleri ile katılımcılara paylaşılacaktır.

Bu özel seminerden ve kısıtlı kontenjandan yararlanmak için şimdiden kayıt olunması gerekirken bu etkinlik her branştan madencilik profesyonellerine açık olup ücretsizdir.

Kayıt için buraya tıklayınız.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikTKİ, Soma ve Tunçbilek’te Yer Alan Kömür Sahalarının Ruhsat Devri İçin İhaleye Çıkıyor
Sonraki İçerikDemir Export Geleceğe Çalışanlarıyla Birlikte Yürüyor