Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu Genel Müdürlüğü (TKİ) Manisa’nın Soma ve Kütahya’nın Tunçbilek ilçelerinde yer alan kuruma ait kömür sahalarının (ruhsat) devrini ihale yoluyla gerçekleştireceğini duyurdu.

Kurumdan yapılan açıklamada; talep edilen dosya bedelinin TKİ Genel Müdürlüğü Muhasebe Daire Başkanlığına yatırıldıktan sonra, Satınalma Daire Başkanlığı dilekçe ile müracaat edilmek suretiyle temin edilebileceği ve teklif mektubunun kapalı zarfla Soma kömür sahası için en geç 15 Mayıs 2018 tarihi saat 14:00’a ve Tunçbilek kömür sahası için 22 Mayıs 2018 tarihi saat 14:00’a kadar kurumun Genel Evrak Şefliğine teslim edilmesi isteniyor.

Ayrıca teklif zarflarının yukarıda belirtilen tarih ve saatlerde kurumun ihale komisyonunda açılacağı ve sonuçlandırılacağı belirtiliyor.

Soma kömür sahası ruhsat devri ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Tunçbilek kömür sahası ruhsat devri ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikİMİB Başkanlık Seçimi Tamamlandı
Sonraki İçerikDassault Systems GEOVIA Maden Teknolojileri Semineri’nin İkincisi Ankara’da Gerçekleştirilecek