My Sandvik Insight ve My Sandvik Productivity, operasyonel güvenliği ve verimliliği artırmayı amaçlayan My Sandvik Digital Service çözümlerinin iki önemli parçasıdır.

Dijitalleşme, madencilik ve inşaat endüstrileri için maliyeti düşürmek, üretkenliği ve güvenirliliği artırmak adına etkili ve yenilikçi olanaklar sunmaktadır. Sandvik, müşterilerin dijitalleşmeden en avantajlı şekilde yararlanmasını hedeflemekte ve bu amaçla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerine sunduğu ürünleri sürekli olarak optimize etmektedir. My Sandvik Digital Service çözümleri kapsamında My Sandvik Insight ve My Sandvik Productivity olmak üzere iki farklı hizmet sunulmaktadır.

My Sandvik Insight, müşterilere makine konumları da dahil olmak üzere filoları hakkında tam bir genel bakış ve potansiyel servis ihtiyaçları hakkında bilgiler sunan bir çözümdür.

My Sandvik Productivity, müşterilere belirli zaman dilimleri için güncel verimlilik raporları sunan ve olası arızalara dikkat çeken bir çözümdür. Bu çözüm, aynı zamanda makinelerin performanslarını karşılaştırmak adına her bir makine özelinde analizler sağlamaktadır. “My Sandvik Digital Service Çözümleri” operasyonel güvenliği ve verimliliği artırmak adına dünyanın her yerinde haftanın 7 günü, 24 saat hizmet vermektedir.

Yazının tamamı Madencilik Türkiye Dergisi 113. sayı 62. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik Sektörünü İlgilendiren Kamu Kurumlarına Yeni Atamalar Yapıldı
Sonraki İçerikYenilikçi Konveyör Bant Temizleyici: CS2 Yüksek Performans + Uzun Ömür = Azaltılmış Maliyet
Furkan Alga
Bilgi-İşlem Destek, İletişim / Madencilik Türkiye Dergisi