Zaman ve mekân farkı olmaksızın müşterilerinin yanında olan Epiroc Türkiye Yedek Parça ve Servis Bölümü, müşterilerine sunduğu hizmetlere bir yenisini daha ekledi.

İşimizin doğası gereği müşterilerimizin makinalarının çalıştıkları yerler şehirlerden uzak, kısıtlı imkanlara sahip bölgeler. Müşterilerimizin ihtiyaç duydukları her an makine ve delici tabancalarını bakım ve onarımları için Epiroc yetkili servislerine göndermeleri, makinanın bulunduğu yere ulaşan Epiroc servis teknisyeninin de o şartlar altında sağlıklı çözümler bularak çalışması zaman zaman imkânsız olabiliyor.

İçerisinde delici tabanca bakım, onarım ve revizyonlarının yapılabilmesi için ihtiyaç duyulan el aletleri, kompresör, jeneratör, yıkama ünitesi, delici tabanca revizyon sehpası ve birçok diğer ünitenin bulunduğu mobil servis aracı ile müşterilerimizin başta delici tabanca bakım, onarım ve revizyonları olmak üzere diğer birçok ihtiyacına yerinde çözüm buluyoruz.

Geliştirdiğimiz bu yeni hizmet sayesinde özellikle delici tabanca bakım ve onarımlarını müşteri sahasında, hızlı bir şekilde yapıyor; müşterilerimize zaman, üretim ve para kazandırmakla beraber verimlilik sağlıyoruz. Aynı zamanda mobil servis aracı teknisyenlerimizin daha temiz, daha güvenli ortamlarda ve uygun şartlarda çalışmalarına fırsat sunuyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda bulunduran yedek parça ve servis bölümümüzün bu yeni hizmeti, kaya delici makinaların en önemli parçası olarak görev yapan kaya delici tabancalara Epiroc tarafından artan oranda hizmet verilmesini sağlayarak hızlı bir yatırım geri dönüşüm süreci başlattı.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikÇöpler Madeni’nde Üretim Yeniden Başlıyor
Sonraki İçerikMaden Kurtarma Yarışması’nın İkincisi Ovacık Altın Madeni’nde Gerçekleştiriliyor