European Mining Convention 2020 – Virtual Edition (EMC 2020), 8-9 Aralık 2020 tarihlerinde çevrimiçi olarak gerçekleştirilecek.

COVID 19 salgınının ortasında, iş ilişkileri bir çok ülkede yürürlükte olan sosyal mesafe protokolleri nedeni ile benzeri görülmemiş zorluklarla karşı karşıya kaldı. Bu duruma bir alternatif olarak sanal toplantı ortamları hayatımıza yeni bir gerçeklik olarak giriş yaptı. Bu kapsamda yaygın sosyal mesafe normlarını ve müşterilerinin güvenliğini en önemli öncelik olarak kabul eden European Mining Convention bu yıl EMC 2020 – Virtual Edition adı altında sanal ortamda düzenlenecek.

EMC 2020, Avrupa madencilik endüstrisi için yenilikçi bir etkinlik olacak. Bu öncü sanal etkinlik bir kez daha sınırları aşarak içerik odaklı bir çevrimiçi konferansa ve canlı sergiye ev sahipliği yapacak. EMC 2020, deneyimlerini paylaşmak ve sayısız yeni iş fırsatını keşfetmek isteyen aralarında Avrupa başta olmak üzere tüm dünyadan önde gelen ülkelerin ilgili bakanlık temsilcileri ,uluslararası maden üreticileri, maden arama şirket ve yetkilileri, madencilik ile ilgili sivil toplum kuruluşları, endüstriyel hizmet ve teknoloji sağlayan şirketler, kanaat önderleri, yatırımcılar, danışmanlık kuruluşları ve akademisyenlerinde yer aldığı bir çok sektör profesyonelini bir araya getirecek.

İki gün sürecek olan etkinlik, katılımcılara ürünlerini ve hizmetlerini sergilemeleri için son teknolojiye sahip bir dijital platform sunmanın yanı sıra sektör profesyonellerinin son yenilikleri, sektördeki trendleri ve endişeleri, uygulamalarda karşılaşılan zorlukları ve sektörün geleceğine dair görüşlerini sunmalarına ve tartışmalarına imkan sağlayacak.

Etkinlik ile ilgili daha fazla bilgiye ulaşmak için European Mining Convention 2020 sitesini ziyaret edebilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikTVF Maden AŞ’ye Özel Sektörden Sürpriz Transfer AMD Başkanı Hasan Yücel TVF Maden AŞ’nin Genel Müdürü Oldu
Sonraki İçerikAnagold Madencilik Yeni Bir Endemik Türü Keşfetti