11 Kasım Milli Ağaçlandırma Günü “Geleceğe Nefes” etkinlikleri kapsamında, Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde yer alan Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG) ve Maden Platformu Rehabilitasyon Çalışma Alanı’nda fidan dikimi gerçekleştirildi.

İlk olarak 11 Kasım 2021 tarihinde MAPEG Genel Müdürü Cevat Genç’in öncülüğünde 300 fidanın dikildiği alana, 2023. fidanı Cevat Genç adına Basın ve Halkla İlişkiler Müşaviri Emine Sergen Kazbek dikti.

MAPEG Genel Müdür Yardımcıları Bayram Arı, Fatih Dumanlı, Kazım Özgür ve Sami Sarıyıldız ile Daire Başkanlarının da fidan diktiği etkinliğe; Maden Platformu adına TMD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Emiroğlu, MASİS Yönetim Kurulu Başkanı Naci İlci, TİM Sektörler Konseyi Maden Sektör Konseyi ve İMİB Başkanı Rüstem Çetinkaya ile TÜMMER Yönetim Kurulu Başkanı Hanifi Şimşek katıldı.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikZonguldak Kömür Jeoparkı’nın UNESCO’ya Üyeliği İçin Başvuru Yapıldı
Sonraki İçerikAriana, Ülkemizdeki Projelerinde Durum Değerlendirmesi Yaptı