Dassault Systèmes, Türkiye Maden Jeologları Derneği ve Türk Altın Madencileri Derneği ile işbirliği içinde her yıl düzenlediği GEOVIA Madencilik Forumu’nu bu yıl 28 Mart Perşembe günü Ankara Sheraton Hotel’de gerçekleştirilecek.

Ücretsiz olarak organize edilen bu etkinlik ile “GEOVIA Madencilik Çözümleri” alanındaki en son gelişmeleri takip ederken “Sanal Maden İkizleri” ve “Maden Nesnelerinin İnterneti” gibi heyecan verici dijital gelişmeler hakkında bir fikir sahibi olabileceksiniz.

Ayrıca etkinlikte; iş birliğini, verimliliği, üretkenliği ve kârlılığı artırmak için dünyadaki madencilik faaliyetlerine yardımcı olan Dassault Systèmes’in yenilikçi teknolojisi olan 3DEXPERIENCE platformunun özel bir tanıtımı da gerçekleştirilecek.

Bu etkinliği neden kaçırmamalısınız:

  • GEOVIA uzmanları ile konuşma ve direk uzmanlardan öğrenme fırsatı,
  • Maden profesyonelleri ve diğer GEOVIA kullanıcıları ile tanışma imkânı,
  • GEOVIA ve müşterilerinin gerçekleştireceği teknik sunumlar ve tanıtımlar,
  • En son teknolojik gelişmeler,
  • Pratik teknikler ve ipuçları,
  • Örnek çalışmalar ve çok daha fazlası!

GEOVIA Madencilik Forumu’na katılmak için buraya tıklayınız.

Etkinlik programı için buraya tıklayınız.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik, UMREK ve Finansman Toplantısı 26 Mart’ta İstanbul’da Gerçekleştirilecek
Sonraki İçerikEti Maden Kırka Madencilik Anadolu Teknik Meslek Lisesi’nin Temelini Mithat Cansız Attı