Gübre Fabrikaları TAŞ iştiraki Gübretaş Maden Yatırımları AŞ Genel Müdürlüğü görevine Halit Semih Demircan getirildi. Gübretaş tarafından yapılan açıklamada daha önce genel müdür olarak görevlendirilen Mahmut Karaman’ın Gübretaş Maden Yatırımları AŞ’deki geçiş sürecine ilişkin iş ve işlemleri tamamlamasının ardından,18 Ocak 2021 tarihi itibariyle, şirketteki İşletmeler ve Yatırımlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine döndüğü duyuruldu.

Şirket ayrıca Halit Semih Demircan’ın genel müdür olarak görevlendirilmesi hakkında şu ifadelere yer verdi: “Bağlı ortaklığımız Gübretaş Maden Yatırımları AŞ tarafından hayata geçirilecek olan Söğüt Maden Projesi’ne ilişkin Halit Semih Demircan, 18 Ocak 2021 tarihi itibariyle Gübretaş Maden Yatırımları AŞ Genel Müdürü olarak görevlendirilmiştir.”

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikÖksüt Madeni’nin 2020 Yılı Altın Üretimi 106.068 Ons Oldu
Sonraki İçerikFatih Dönmez: “Madencilerin Emeği Son Derece Kutsaldır”