İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği Bölümü dördüncü sınıf öğrencileri için “Baret Takma Töreni” gerçekleştirildi.

5 Aralık 2022 tarihinde İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Mühendislik Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirilen törende, 4 Aralık Madenciler günü kutlanırken aynı zamanda son sınıf öğrencilerine de baret takma töreni yapıldı.

Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. İlgin KURŞUN ÜNVER’in konuşması ile başlayan etkinlik Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet BİLGİN ve İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa Rektörü Prof. Dr. Nuri AYDIN’ın konuşmalarıyla devam etti.

Konuşmaların ardından Baret Takma Töreni icra edilirken ardından yapılan açık oturumda “Türkiye Madenciliği Üzerine Genel Değerlendirme” konulu panel gerçekleştirildi.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerik“Madencilikte İş Güvenliği” Temalı Panel Gümüşhane Üniversitesi’nde Gerçekleştirildi
Sonraki İçerikÇetinkaya: “Birlik Faaliyetlerimiz Sektör İhtiyaçları Doğrultusunda Sürecektir”