temiz kömür teknolojileri fuar alanı

IV.Temiz Kömür Teknolojileri Zirvesi, 20-21 Ekim 2022 tarihinde Divan Hotel Ankara’da KÖMÜRDER (Türkiye Kömür Üreticileri Derneği, www.komurder.org) ev sahipliğinde, T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı’nın himayesi altında gerçekleştirilecek.

Türkiye genelinde yer altı ve yerüstünde kömür üretimi gerçekleştiren ve yerli kömürden enerji üreten kamu kuruluşları, özel sektörde faaliyet gösteren firmaları bir çatı altında buluşturan Türkiye Kömür Üreticileri Derneği’nin (KÖMÜRDER) gerçekleştireceği zirvede, KÖMÜRDER üye şirketleri ve sektör tedarikçileri, güçlü partnerlik görüşmeleri yapabilme imkanına sahip olacak.

Zirve hakkında detaylı bilgiler ve katılım için www.cleancoalsummit.org web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İletişim:
E: info@inppes.com
T: 0312 219 59 20

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikFerrokrom Yatırımına Yönelik Fizibilite Desteği Projesi Tamamlandı
Sonraki İçerikMAPEG’den Uç Ürün Üretimine Yönelik Yeni İhaleler