Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü (MAPEG), 5 adet sahanın uç ürün üretimine yönelik tesis kurulması şartı ile ihaleye açılacağını duyurdu.

MAPEG tarafından yapılan duyuruda, 3213 sayılı Maden Kanunu hükümleri uyarınca hukuki durumu sona eren; Ankara ve Nevşehir illeri dahilinde bulunan ER:3424238 sayılı IV. Grup maden sahasının, Amasya ve Çorum illeri dahilinde bulunan ER:3424227 sayılı IV. grup maden sahasının, Muş ili dahilinde bulunan ER:3424234 sayılı IV. grup maden sahasının, Edirne ve Tekirdağ illeri dahilinde bulunan ER:3424225 sayılı IV. Grup maden sahasının, Aydın, Denizli ve Afyonkarahisar illeri dahilinde bulunan ER:3424219 sayılı IV. Grup maden sahasının ara/uç ürün üretimine yönelik tesis kurulması şartı ile ihale edileceği açıklandı.

Uç ürün üretimine yönelik Ankara ve Nevşehir illeri dahilinde bulunan IV. Grup saha ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Uç ürün üretimine yönelik Amasya ve Çorum illeri dahilinde bulunan IV. Grup saha ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Uç ürün üretimine yönelik Muş ili dahilinde bulunan IV. Grup saha ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Uç ürün üretimine yönelik Edirne ve Tekirdağ illeri dahilinde bulunan IV. Grup saha ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Uç ürün üretimine yönelik Aydın, Denizli ve Afyonkarahisar illeri dahilinde bulunan IV. Grup saha ile ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikIV. Temiz Kömür Teknolojileri Zirvesi Ankara’da Gerçekleştirilecek
Sonraki İçerikÇimentaş Çimento, Ortağı Olduğu Şirketi Devralmak İçin SPK’ya Başvurdu