Maden ekipmanları alanında sektörün önde gelen firmalarından olan Kayen, kuruluşunun 10. Yıldönümü vesilesiyle sevenleriyle şık bir akşam yemeğinde bir araya geldi. Ankara’da gerçekleştirilen yemeğe şirketin sondaj ve maden camiasından sevenleri eşlik etti. Yemekte ayrıca çeşitli dans gösterileri ve hediyeli çekilişler gerçekleştirilirken şirket hakkındaki yenilikler katılımcılarla paylaşıldı.

Yemekte sevenleriyle yakın zamanda gerçekleştirecekleri projelerden de bahseden şirket, müşterilerine çeşitli avantajlar sağlayacak Kayen Winner Kart uygulamasının lansmanını da gerçekleştirdi. İlgiyle karşılanan Kayen Winner Kart uygulamasıyla ilgili detayların önümüzdeki günlerde sektör geneliyle de paylaşılması bekleniyor.

Yerli ve yabancı firmalarda uzun yıllar sondaj ekipmanları satışı konusunda görev alan Gökhan Nasuh tarafından kurulan Kayen Sondaj, günümüze gelindiğinde sektörün önemli oyuncuları arasında yerini almış durumda. 2013 yılında kurulduğundan bu yana ülke ve dünya gündemini meşgul eden pek çok ekonomik ve siyasal gelişmenin etkileri altında istikrarlı büyümesini sürdüren Kayen, sektöre kazandırdığı yenilikçi bakış açısı ile de göz dolduruyor.

Yakın zamanda yaptıkları isim ve vizyon değişikliği gereği yollarına Kayen Maden AŞ olarak devam edeceklerini duyuran Nasuh, ‘En Derinden Zirveye…’ sloganıyla ülkemizin en büyük maden ve sondaj şirketlerine hizmet vermeye devam edeceklerini belirtti.

Kayen hakkında daha detaylı bilgi için kayensondaj.com

Kayen 10. Yıl Söyleşisi için: https://madencilikturkiye.com/madencilik-turkiye-dergisinin-110-sayisi-cikti/

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik Çalışmalarında Karotlu Sondaj ve Uygulamada Dikkat Edilecek Hususlar
Sonraki İçerikTürkiye ile Suudi Arabistan Arasında Madencilik Alanında Anlaşma İmzalandı
Bilgi-İşlem Destek, İletişim / Madencilik Türkiye Dergisi