Etiyopya Kamu İşletmeleri Bakanlığı, sene başında uluslararası basında da yayınlanan duyuru ile yabancı şirketleri, ülkenin güneyinde yer alan ve dünya çapında rezerve sahip olan Kenticha lityum – tantal pegmatit yataklarını devlet ile birlikte geliştirmek üzere Ortak Girişim (JV) görüşmelerine davet etmektedir.

Son Başvuru Tarihi: 16 Nisan 2018

MT Bülten bu yatırım daveti için “Sayısal Veri Paketi” hizmetini sunar. Paket içerisinde bulabileceğiniz bilgiler:

  •     Ülkenin lityum, tantalum, altın, bakır, nikel, demir, platin, manganez ve potasyum yataklarının yerleri (65 saha) ve koordinatlı jeoloji haritası (KML)
  •     Ülkenin çeşitli ölçek ve yüksek çözünürlükteki detaylı jeolojik, hidrojeolojik, topografik, maden ve ruhsat haritaları (JPEG, TIFF)
  •     Ülkenin doğal kaynaklarını inceleyen güncel bilimsel literatürden derlenen makaleler, resmi raporlar ve uluslararası sunumlar (PDF)
  •     Ülkenin güncel madencilik mevzuatı ile ilgili tüm kanun, yönetmelik ve başvuru formları (PDF)
  •     Toplam 7 Klasör, 42 dosya, 315 MB

Veri Paketi Bedeli: 990 USD + KDV

İletişim

E-Posta: ruhsat@mayeb.com.tr

Tel: (312) 482 18 60

 

İhale paketini oluşturan tüm bilgiler açık kaynaklı resmi ve bilimsel dökümanlardan derlenmiş olup, kesin siparişe istinaden e-posta ile indirme linki gönderilecektir.

MT Bülten’in ihale merci ile hiçbir ticari veya hukuki bağı yoktur

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMaden Sektörü Temsilcileri, 4. Grup Madenlerin İhalesinin Yapılmamasının Sektörde Sıkıntıya Sebep Olduğunu Belirtti
Sonraki İçerikMaden İhracatı İlk Üç Ayda 1,1 Milyar Dolara Ulaştı