Türkiye’nin önde gelen saygın ve güvenilir malzeme test cihazları üreticisi ve tedarikçisi Liya Test Cihazları ailemiz, test cihazları alanında dünya çapında tanınan bir kuruluş olarak Ankara Kahramankazan Sanayi Bölgesi’ndeki 2500 m2 tesisinde üretimlerini sürdürmektedir. Mühendis, tekniker ve teknisyenlerden oluşan alanında uzman 30’u geçkin personelimizle farklı sektörler için ürettiğimiz test sistemlerimizi ve test cihazlarımızı 85’ten fazla ülkeye ihraç etmenin gururunu yaşamaktayız.

Liya Test, uluslararası kalite standartlarına uygun malzeme test cihazlarının tasarım ve üretiminde, müşteri memnuniyetini ön planda tutan anlayışıyla yüksek kaliteli ürün ve hizmet sunmayı öncelik olarak belirlemiştir. Sektördeki gelişmeleri ve talepleri yakından takip eden Liya Test markamız, güçlü birikimi ile sektörde öncü firmalardan biri olmayı sürdürmektedir.

Ürün geliştirme ve satış sonrası hızlı destek servisi ile yüzde 100 müşteri memnuniyetini hedefleyen fabrikamızda ISO 9001:2008 Türkiye’nin kalite standartları bütün ürünlerimizde uygulanmaktadır.

Yazının tamamı Madencilik Türkiye Dergisi 108. sayı 44. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikYeni Sandvik Alpha™340 Yeraltı Kaya Delici Takımlar
Sonraki İçerikAmasra Maden Kazası İçin Meclis Araştırma Komisyonunun Görev Süresi Uzatıldı