“Darbe aşınmaya neden olur. Aşınmayı daha hızlı onarıyoruz. LOCTITE® PC 9593 ile tesisleriniz hızla çalışır duruma gelir.”

Sorun

Madencilikteki büyük parçalardan kaynaklanan şiddetli darbe, kritik makinelerde abrazyon, aşınmaya neden olabilir ve şunlara yol açabilir:

• Maliyetli ve zaman alan onarımlar
• Sık ve plansız duruşlar
• Erozyon ve korozyon
• Azalan ekipman ömrü

LOCTITE® Çözümü

LOCTITE® PC 9593TM sorunları çözebilir. Büyük parçaların düşmesi, yuvarlanması ve kayması nedeniyle darbeye maruz kalan ekipmanları korumak, yeniden yapılandırmak ve onarmak için tasarlanmıştır. Artırılmış darbe direnci, piyasadaki diğer ürünlerden daha iyi performans gösterir ve saatlik hızlı kürlenme sayesinde duruş süresi azalır; ekipmanınızı daha hızlı onarır ve daha uzun süre çalıştırabilirsiniz.

Yazının tamamı Madencilik Türkiye Dergisi 111. sayı 50-52. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikDerrick Atık Susuzlandırma Ekipmanları ile Verimli Tane Kazanımı ve Düşük Susuzlandırma Maliyeti
Sonraki İçerikEti Alüminyum Ülke Ekonomisine Önemli Katkılar Sağlayan Yatırımlarına Devam Ediyor
Yazı İşleri Müdürü - Maden Mühendisi / İş Güvenliği Uzmanı / Madencilik Türkiye Dergisi / Maden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi