TMMOB Maden Mühendisleri Odası tarafından organize edilen “Madencilikte Çevresel Etki Değerlendirmesi ve Çevre İzinleri” konulu eğitim 10-11 Aralık 2020 tarihlerinde online olarak gerçekleştirilecek.

35 katılımcı ile sınırlı olacak ücretli etkinlikte; Madencilik ve ÇED konulu sunumu Oğuz Güner, Madencilik Projelerinde ÇED Süreçleri ve Uygulamaları konulu sunumu Şahin Özdemir, Maden Projelerinde izin-Lisans konulu sunumu Merve Çoruhlu ve Meltem Tapan, Maden Atıkları ve Atık Barajları konulu sunumu Ayhan Şeref ve Şahin Özdemir, Madencilik Projelerinde Doğaya Yeniden Kazandırma konulu sunumu Meltem Tapan gerçekleştirecek.

Konuyu ilgili detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Önceki İçerikSTK’lar 4 Aralık Madenciler Günü’nde Sektör ile İlgili Mesajlarını Paylaştılar
Sonraki İçerikMJD ve IAPG İşbirliği Anlaşması İmzaladı