Dünyadaki teknolojik gelişime bağlı olarak ülkemize kazandırılan, ilki 2022 yılında gerçekleştirilen ve büyük bir ilgi ile takip edilip sektörden destek bulan Maden-Tek – Maden Endüstrisi Teknoloji Günleri’nin ikincisi 12-13 Aralık 2024 tarihlerinde Ankara’da, Hacettepe Üniversitesi Beytepe Kampüsü, Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi‘nde gerçekleştirilecek.

Ülkemizde 15 yıldır yayın hayatını sürdüren ve alanında ilk ve tek dergi olan Madencilik Türkiye tarafından “Geleceğin Teknolojisi Türk Madencisi ile Buluşuyor” sloganıyla organize edilen Maden-Tek 2024’te; maden arama ve üretim alanında kullanılan her türlü ileri teknolojinin sergi alanlarında tanıtılmasıyla ve eş zamanlı oturumlardaki sunumlarda anlatılmasıyla Türk Maden Endüstrisi’nin teknolojik yüzü ortaya çıkarılacak.

Teknoloji üreten firmalar ile bu teknolojileri kullanan maden şirketlerinin bir araya getirildiği etkinlikte sektörün öncü ve güçlü firmalarının yer almasıyla madencilik sektörüne en yüksek katkı sağlanmaktadır.

Maden-Tek’te aşağıdaki konular ve çok daha fazlası yer almaktadır.

  • MADEN ARAMA VE ÜRETİM TEKNOLOJİLERİ: Maden aramacılığını ve üretimi kolaylaştıran tüm teknolojik cihaz ve yazılımlar
  • AKILLI MADENCİLİK: Yüksek üretkenliği, gelişmiş güvenlik ve düşük işletme maliyetleri için teknoloji kullanımını
  • MADEN YAZILIMLARI: Modelleme, haritalama, planlama, tasarım, yönetim ve daha fazlası…
  • ÖLÇÜM-ANALİZ TEKNOLOJİLERİ: Verilerin kaydedilip işlenmesi…
  • PROSES TEKNOLOJİLERİ: Prosesin teknolojik takibi ve üretim artışı…
  • İŞ GÜVENLİĞİ TEKNOLOJİLERİ: Teknoloji kullanımı ile güvenli madencilik…

Oturum programları ayrıca duyurulacak olup katılım taleplerini şimdiden ileten ve yerini garantileyen firmalar arasında yer almak için siz de Madencilik Türkiye Dergisi ile iletişime geçebilirsiniz: 0312 482 18 60 / info@maden-tek.com

Tüm detaylar, katılımcı-sponsor talebi ve ücretsiz ziyaretçi kayıt formları www.maden-tek.com ‘da.

Şu Ana Kadar Katılımı ve Desteği Kesinleşen Kurum ve Kuruluşlar

Maden-Tek 2022’den kareler …

 Maden-Tek 2022 Başlıyor Haberi

www.maden-tek.com

Ardef, Dayk, Derrick, Öksüt Madencilik, Antek, Centerra Gold, Argetest, Esri, Hexagon, Kuvars AŞ, FKK, CH Consulting, Arcasoy Danışmanlık, Dares, Tümad, Tüprag, AFE Mühendislik, Barkom, Bureau Veritas, Jeoges, Innomotics, Kayen, Matrix Geo, Minova, Mitto, MPES, Pacpro, Pulse, Troya, Vector, Eldorado Gold, Mitus, AFE Mühendislik, FLYABILITY, MCG, SERHAM

 

 

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikProf. Dr. Güven Önal’ı Kaybettik
Sonraki İçerik‘Taşın Ana Vatanı Türkiye’ Projesi