İlki 2022 yılında gerçekleştirilen ve büyük bir ilgi ile takip edilip sektörden destek bulan Maden-Tek – Maden Endüstrisi Teknoloji Günleri’nin ikincisi 7-8 Kasım 2024 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştirilecek.

Madencilik Türkiye dergisi tarafından organize edilen ve “Geleceğin Teknolojisi Türk Madencisi ile Buluşuyor” sloganıyla yürütülen Maden-Tek 2024’te; aramadan üretime madencilik faaliyetlerinin her aşamasında kullanılan ve kullanılabilecek teknolojik ürünlerin ve yazılımların sergi alanlarında tanıtılacağı, sergi alanı içerisinde açık formatta ve eş zamanlı oturumlar ile dünyadaki teknolojik yönelimlerin, sektörümüzdeki teknoloji kullanımının ve ihtiyaçlarının tartışılacağı ortam sağlanarak Türk Maden Endüstrisi’nin teknolojik yüzü ortaya çıkarılacak.

Katılım taleplerini şimdiden ileten ve yerini garantileyen firmalar arasında yer almak için siz de iletişime geçebilirsiniz: 0312 482 18 60 / info@maden-tek.com

Maden-Tek 2022 katılımcılarının değerlendirmelerinin yer aldığı video

Maden-Tek 2022’den kareler…

 Maden-Tek 2022 Başlıyor Haberi

www.maden-tek.com

 

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerik40 Yıllık Tecrübe ile ŞDL-LASZIRH Lastik Zincirleri
Sonraki İçerikDerrick G-Vault Teknolojisi, CIL Devresinde Çelik Eleklerden Daha İyi Performans Gösterdi