Çağımızın gerekliliklerine uyum sağlamak ve okuyucularımıza sunduğumuz deneyimi zenginleştirmek için dijital medya ortamlarında gelişmeye devam ediyoruz.

Madencilik Türkiye Dergisi olarak dünya çapında 120’den fazla ülkeden 60 farklı dilde 7.000’den fazla başlık altında, dünyaca ünlü yayınları kullanıcıları ile buluşturan Kanada merkezli PressReader uygulaması ile iş ortaklığı anlaşması gerçekleştirmekten mutluluk duyuyoruz. Bu iş birliği ile dergimize artık PressReader uygulaması üzerinden de erişilebilecek, güncel sayılarımız tüm tablet ve cep telefonlarında bu uygulama üzerinden de görüntülenerek arşivlenebilecek. Dergimizi kendi web sitemiz dışında PressReader’da “İş Dünyası ve Finans” başlığı altında ücretsiz olarak erişebilirsiniz.

Dergimizde yer alan firmalar her geçen gün daha fazla kişiye ulaşıyor

Artık web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımız üzerinden ulaştığımız on binlerce madenciye ek olarak dünya genelindeki PressReader kullanıcılarına da ulaşıyoruz. Bu sayede dergimizde tanıtımlarıyla yer alan firmalar her zamankinden çok daha fazla okuyucuya ulaşmış olacaklar.

İçerikleri, okuyucuların ihtiyaç ve ilgi alanlarıyla eşleştiren PressReader uygulaması, Türk Hava Yolları’nın da içerisinde bulunduğu birçok havayolu ve turizm şirketi ile yaptığı anlaşmalar ile kullanıcıların ilgi duydukları içeriğe erişimini kolaylaştırırken farklı kültürler arasında da köprü kurmaktadır.

Yakın zamanda Bundleda da yer aldık

Dijital ortamda okuyucularımıza ve müşterilerimize daha iyi hizmet sunmak adına kendimizi geliştirme çalışmalarımız kapsamında yakın zamanda Android ve IOS platformlarında yer alan Bundle haber uygulamasında da yer almaya başlayan Madencilik Türkiye Dergisi, Türk Madencilik Sektörü’nün sesi olmaya devam edecek.

 

 

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikHasan Yücel: Altın Üretimini Yıllık 50 Tona Çıkarabiliriz
Sonraki İçerikÇayeli Bakır’dan Kadınlar İçin İlk Yardım Eğitimleri