Mapa Petrol, madeni yağ üzerine profesyonelleşmiş 70 yıla uzanan ticari tecrübeye sahip bir tedarik firmasıdır. Madeni yağ pazarının önemli bir oyuncusu olarak 2004 yılından bu yana ExxonMobil’in yetkili distribütörlüğünü sürdürmektedir. Bunun yanında 30’dan fazla marka ile iş birliğini devam ettirerek dünyanın öncü şirketleri tarafından tercih edilen güvenilir bir iş ortağı hâline gelmiştir.

Ankara’da 3 olmak üzere Konya, Kayseri, Samsun, Elazığ illerinde toplam 7 lokasyonda tüm Türkiye’ye hizmet veren Mapa Petrol, her işletmenin kendine has tedarik süreçleri ve ihtiyaçları olduğu gerçeğinden yola çıkan profesyonelleşmiş bir ekiptir.

Madencilik, Çimento, İnşaat, Taahhüt, Demir Çelik, Petrol Arama, Ağaç Sanayi, Rüzgar Santralleri, Gıda, Tekstil, Kağıt Endüstrisi, Kimyasal Üretim, Hidroelektrik Santralleri, Plastik, Otomotiv Bakım, Araç Üstü Ekipman, Genel İmalat, Savunma Sanayi, Metal İşleme, Havacılık, Gaz Motorları vb. olmak üzere 25’i aşkın sektörde sizlere hizmet vermektedir.

Mapa Petrol sizler için neler yapabilir?

• İhtiyacınıza uygun ürünleri hızlı ve en iyi koşullar ile tedarik eder,
• İşletmenizde sektör uzmanları ile keşifte bulunur, farklı opsiyonlar sunar ve en uygun ürünleri tespit eder,
• İşletmenizin süreçlerini ihtiyaçlarınız doğrultusunda karşılıklı inceler,
• Sürdürülebilir bakış açısı doğrultusunda mühendislik hizmetleri ile farklı alternatifler sunar ve fiyat performans şartını karşılayan ürünlerle çözüm ortağınız olur.

Madeni Yağ Çözümleri

İnşaat ve madencilik ekipmanları, ağır yükler ve yüksek sıcaklıktan aşınma ve kirliliğe kadar birçok zorlu koşul altında çalışır.

Ekipmanların dayanıklılığı kadar dayanıklı yağlayıcı çözümlerine de ihtiyaç vardır. Bu nedenle dünya çapındaki inşaat ve madencilik firmaları üretkenliklerini en üst düzeye çıkarmak, ekipman ve bakım maliyetlerini en aza indirmek için Mobil ServSM yağlama çözümlerine (uzmanlık, servisler ve yağlayıcılar) güvenirler.

Detaylar Madencilik Türkiye Dergisi’nin 119.sayısındadır.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikEpiroc, Madencilikte Güvenlik ve Verimliliği Artıran 4. Nesil Titan Çarpışma Önleme Sistemi’ni Tanıttı
Sonraki İçerikZonguldak Heyetinden Maliye Bakanı’na Ziyaret