Maden Sanayi İşverenleri Sendikası (MASİS) Yönetim Kurulu Başkanı Naci İlci, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i meclisteki makam odasında ziyaret etti. TBMM’ye sunulan torba yasa kapsamında yer alan madencilik sektörüne yönelik düzenlemelerden duyulan memnuniyeti görüşmede dile getiren İlci, Bakana bu konuya göstermiş oldukları ilgi ve çabalarından dolayı sendika adına teşekkür etti.

İlci konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı: “Sektördeki güncel gelişmeler hakkında istişarelerin yapıldığı ziyaretin camiamız için hayırlara vesile olmasını diliyor, Bakanımız Sayın Fatih Dönmez’e nazik kabullerinden dolayı şükranlarımızı sunuyoruz.”

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMaden İhracatının Yıldızları Ödüllerine Kavuştu
Sonraki İçerikFatih Dönmez: “Borun Atıklarından Lityum Geri Kazanılmasını Sağlayacak Pilot Üretim Tesisi Kurabiliriz”