Minertolia Enerji Madencilik Mühendislik Danışmanlık AŞ, Şili merkezli Metaproject S.A firması ile temsilcilik anlaşması imzalayarak firmanın Türkiye’deki ilk ve tek temsilcisi oldu.

Minertolia bu anlaşma ile 20 yıllık geçmişi bulunan ve madencilik sektörüne açık ocak ve yer altı Madenciliği, ekonomik risk analizi, mühendislik, bütünleşik kalite ve endüstriyel mühendislik, fizibilite çalışmaları ve jeolojik araştırmalar başta olmak üzere birçok alanda mühendislik hizmeti sunan Metaproject firmasının bilgi ve tecrübelerini müşterilerine sunacak.

Bakır üretimi konusunda dünyanın önde gelen ülkelerinden Şili’de bulunan Metaproject farklı disiplinlerden birçok mühendisi bünyesinde barındırmakta ve alanında sahip olduğu tecrübe ile müşterilerine gelişmekte olan küresel ekonomide risk ve belirsizlik yaratan senaryolarda doğru kararı vermeleri için yol göstermektedir.

 

 

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik Türkiye Dergisi’nin Mobil Uygulaması Yayında!
Sonraki İçerikDekantör Santrifüj ile Kum/Çakıl İşleme