2011 yılında yayınladığı ilk basılı dergi ile hizmet vermeye başlayan Mining Turkey, çağımızın gerekliliklerine uyum sağlayarak geçirdiği dijital dönüşüm ile 2018 yılından itibaren www.mining-turkey.com adresinden abonelerine online haber ve içerik yayını yapmak suretiyle yayın hayatına devam etmektedir.

Gerek küresel piyasaların içinde bulunduğumuz coğrafyadaki madencilik faaliyetlerinden daha fazla haberdar olmak istemesi gerekse ülkemizde faaliyet gösteren firmaların yurt dışı faaliyetlerine hız vermeleri nedeni ile Mining-Turkey.com bu bölgesel ihtiyacı desteklemek adına yeni bir dönüşüme gitme kararı aldı.

2020 yılı itibari ile içeriğinin kapsamını genişletmeye karar verdiğimiz Mining-Turkey.com bundan sonra başta Türkiye olmak üzere Türki Cumhuriyetler, Balkanlar, Orta Asya, Orta Doğu, Kuzey ve Orta Afrika’dan gelen haberleri içeriğine dahil edecek. Mining-Turkey.com artık Türk madencilik endüstrisi için dünyaya açılan bir pencere olmanın yanı sıra bölge için bir madencilik merkezi rolünü de üstlenecek.

Mining-Turkey.com adresini ülkemizdeki, EMENA & Balkanlar’daki madencilik faaliyetlerini takip etmekte olan yabancı müşterilerinize ve temsilciliğini yaptığınız yabancı firma yetkililerine tanıtabilirsiniz.

Peki şirketiniz Mining-Turkey.com’dan nasıl faydalanabilir?

Şirketler hizmet ve ürünlerini, başta hedef ülkeler olmak üzere dünyaya tanıtmak amacı ile sitemizdeki Spotlight bölümünde haber ve profil sayfası şeklinde tanıtabilir ayrıca site üzerindeki az sayıdaki banner alanından faydalanabilirler.

Mining-Turkey.com’un sunduğu imkanlardan yararlanmak için info@mining-turkey.com adresinden talebinizi bize iletebilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik Türkiye Dergisi’nin 88. Sayısı Çıktı
Sonraki İçerikSandvik, Leopard DI650i