50 yılı aşkın uzmanlığıyla Sandvik, beklentilerinizi karşılamak için üst düzey teknolojiye sahip, yüzey delici makinaları geliştirme konusunda ısrarcı davranmaya devam ediyor. Sandvik bu uzmanlığı ile, geniş delik çaplarındaki pazar ihtiyaçlarını karşılamak için tamamen yeni bir yüksek basınçlı DTH delici tasarladı: Leopard DI650i.

Kanıtlanmış Sandvik mühendislik çözümleri ve bileşenleri üzerine inşa edilen Leopard DI650i, zorlu kaya koşulları için sürekli verimlilik ve gelişmiş otomasyon seçenekleri sunar. Üretiminizi en üst seviyeye çıkarmak için çalışırken, bu başarıyı somut bir gerçeğe dönüştürmeye yardımcı oluyoruz.

Güvenlik

Güvenlik bizim için temel bir değerdir ve tüm delici makinalarımızın kendine has bir özelliğidir. Operasyonel güvenliği geliştirmek için proaktif çalışmanın yanı sıra, gereksinimleri teknik çözümlere dönüştürüyoruz .Sonuç olarak Leopard DI650i, delici makine güvenlik standardı EN16228’i uyguluyor ve seçilen modele bağlı olarak Faz 3 / Faz 4F / Faz V emisyon yönetmeliklerini yerine getiriyor .

Leopard DI650i – Şimdi Yeni Liderin Zamanı

Leopard DI650i, uzun süreli ve kesintisiz verimlilik ve üstün duraylılık sunar. Bunun sebebi, en son teknolojik çözümlerle entegre edilmiş güvenilir ve dayanıklı ana bileşenler kullanmasıdır. Yeni Leopard, seviyelendirilebilir otomasyon, kolay bakım ve verimli çalışma için tasarlanmıştır. Yeni iCab ürünümüz, DTH deliciler için en sessiz ve ergonomik kabini sunmaktadır. Kabin geniş, sessiz ve güvenlidir. Ayrıca iCab, delme alanına net ve gelişmiş görünürlük sağlamak için tasarlanmıştır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMining-Turkey.Com Artık Bölgesel Bir Misyon Üstleniyor
Sonraki İçerikMAPEG’ten Uç Ürün Şartlı İhale