my sandvik müşteri portalı

Covid-19 küresel salgınıyla beraber tüm dünyada yeni çalışma yollarının aranması mecburiyeti ortaya çıkmıştır. Gelişen teknolojiler sayesinde her gün daha fazla çalışan evden çalışma sistemine geçerek, bu zorlu zamanların üstesinden gelmeye çalışmaktadır. 2021 yılı ilk çeyreğinde dünya genelinde internet kullanım oranı %47 artış göstermiş ve çevrimiçi toplantılarda geçirdiğimiz süre her geçen gün giderek artmıştır ve artmaya devam etmektedir. Buna karşın bazı görevlerin uzaktan verimli olarak gerçekleştirememesi büyük zorluklar yaratmıştır.

Sandvik ailesi olarak, maden ve inşaat sektöründe bulunan tüm paydaşlarımız için güvenli bir iş alanı yaratmak bir numaralı önceliğimizdir. My Sandvik Müşteri Portalı, müşterilerimiz ile bu öngörülemeyen zamanlarda tamamen iletişimde kalmamıza olanak vererek, müşterilerimizin sahada gerçekleştirdikleri operasyonların sürekliliğini sağlamaktadır. My Sandvik Müşteri Portalı 7/24 hizmet vermekte olup, her zaman diliminde ulaşılabilir konumdadır. My Sandvik Müşteri Portalı’na yalnızca bilgisayarlarınızdan değil, aynı zamanda tablet ve telefonlarınız aracılığıyla da erişebilir ve online alışverişlerinizi dilediğiniz yerden yapabilirsiniz. Portalın sahip olduğu birçok çevrimdışı içerik sayesinde, bulunduğunuz konumda internete erişim şansınız olmasa dahi, sunulan çevrimdışı işlevleri kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş Güncel Bilgiler – Anlık Yanıt – Hızlı Çözümler

My Sandvik Müşteri Portalı ile müşterilerimiz filolarına ait parça kataloglarını portal üzerinden görüntüleyebilmekte ve ihtiyaç duyulan yedek parçalar elektronik kataloglar üzerinden tespit edilebilmektedir. Tespit edilen yedek parçalar doğrudan portal üzerinden sipariş verilebilir ve bu sayede teklif-onay vb. prosedürler kaynaklı zaman kaybı yaşanmadan tedarik süreci sağlanabilmektedir.

Yazının devamı Madencilik Türkiye Dergisi 104. sayı 48. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

Yazıyı interaktif dergiden okumak için tıklayın.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikEge Bölgesi’nden Gerçekleştirilen Doğal Taş İhracatı 403 Milyon Dolar Oldu
Sonraki İçerikGeleceğin Madencilerine Burs Desteği Üçüncü Yılında