Türkiye’nin ilk yerli madencilik yazılımı NETPROMine yeni versiyonuyla kullanıcılarıyla buluştu. İhtiyaçlar ve geri bildirimler göz önüne alınarak geliştirilen yeni versiyon, kullanıcılarına işlemlerini kolaylaştıracak birçok önemli çözüm sunuyor.

Köklü değişikliklerin yapıldığı programa getirilen en önemli özellikler arasında, yenilenen ribbon menü yapısı, kaynak sınıflandırma özelliği ile JORC ve UMREK standartlarında rezerv sınıflarına göre otomatik rapor üretme, reblok özelliği ile blok boyutlarını optimize etme, yenilenen lejant yapısı ile kolay proje yönetimi ve yenilenen düzenleme araçları ile kolay tasarım yer alıyor. Ürüne getirilen bu özellikler hem kullanıcıları için NETPROMine deneyimini daha keyifli hale getiriyor hem de işlerini hızlandırıyor. Yeni versiyon hakkında detaylı bilgiye ve tanıtım videolarına Netcad web sitesinden üzerinden ulaşılabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik Nedir? – Ne Demek?
Sonraki İçerikMadende ‘Avrupa Modeli’ Önerisi