Polyak Eynez Enerji Üretim Madencilik A.Ş. bünyesinde kurulan Analiz Laboratuvarı, Türk Akreditasyon Kurumunca (TÜRKAK) yapılan denetimler sonucunda TS EN ISO/IEC 17025:2017 standartlarına göre akredite edildi.

Teknik yeterliliğin güvenilir bir göstergesi olan akreditasyon sertifikasına sahip analiz laboratuvarı bünyesinde yapılan analizlerin sonuçları hem ulusal hem de uluslararası düzeyde geçerli oluyor.

İleri laboratuvar tekniklerinin uygulanabildiği ekipmanlar ile dizayn edilerek bilimsel araştırmalar ve AR-GE faaliyetlerine yönelik çalışmalara hizmet verebilecek yetkinliğe sahip olan laboratuvarda, akredite analiz raporları uluslararası düzeyde kabul gören raporlar olduğu için kömür ve linyit ihracatında da önemli kolaylık sağlayacak.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik Sektöründe Dünyaya İlkleri Sunmaya Devam Ediyoruz
Sonraki İçerikMadencilikte “Süper Bölgeler” Oluşturulmak İsteniyor