Extraction 2018 Konferansı 26-29 Ağustos tarihleri arasında Kanada’nın başkenti Ottawa’da gerçekleştirilecek. Sektörde ekstraktif metalürji özelinde gerçekleştirilecek ilk etkinlik olma özelliği taşıyan Extraction 2018, the Metallurgy and Materials Society (MetSoc), the Society for Mining, Metallurgy & Exploration (SME) ve the Minerals, Metals & Materials Society (TMS) iş birliği ile gerçekleştirilecek. Bilimsel gelişmeler ve sektörün geleceğine dair öngörülerin paylaşılacağı etkinlikte ekonomik ve ticari konulara da değinilecek. Küçük bir fuar alanını da bulunduracak etkinlik odak noktası olan ekstraktif metalürji konusunda dünyanın dört bir yanından sektörün önde gelenlerini bir araya getirmeyi amaçlıyor.

Etkinlik kapsamında sektörün önde gelen uzmanlarının gerçekleştirecekleri sunumların yanı sıra poster sunumları ile katılımcılara araştırmalarını ilgililere interaktif bir şekilde sunma ve sektör liderleri ile bir araya gelme fırsatı sunulacak. Hidrometalurji, pirometalurji, sülfitli cevher flotasyonu, ekstraktif metalurji piyasaları ve ekonomisi ana başlıkları altında gerçekleştirilecek poster sunumları etkinlik sürecince devam edecek.

Extraction 2018 kapsamında siz de poster sunumu gerçekleştirmek isterseniz 17 Haziran tarihine kadar programming@programmaster.org adresine başvuruda bulunabilirsiniz.  Etkinlik ile ilgili detaylı bilgiye ise www.extractionmeeting.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Ayrıca detay duyuruya buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMİGEM Yeniden Yapılandırılmasıyla İlgili Basın Açıklaması Yaptı
Sonraki İçerikGüneydoğu’da Yer Altı Kaynaklarında Arama Atağı