Madencilik Sektörü STK Başkanları Ankara’da bir araya gelerek İYİ Parti ile Hazine ve Maliye Bakanlığına bir dizi ziyarette bulundular.

4 Ocak 2020 Hazine ve Maliye Bakanlığını ziyaret eden sektör başkanları Bakan Yardımcıları Dr. Nureddin Nebati ve Osman Dinçbaş ile Gelir İdaresi Başkanı Bekir Bayrakdar ile sektörümüzde yaşanan sorunlar ile bunlara yönelik çözüm önerilerinin ele alındığı bir toplantı düzenlendi.

6 Ocak 2020 tarihinde ise İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener makamında ziyaret edilerek, sektörümüzün sorunları ve yeni maden kanunu çalışmaları hakkında bilgilerin paylaşıldığı öğrenildi.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikAydın Dinçer: Sektör “2020’de Yeni Maden Yasasına Kavuşacak”
Sonraki İçerikArdef Yoluna Büyüyerek Devam Ediyor