Yenilikçi Tasarım – Yüksek Verimlilik – Kolay Operasyon

thyssenkrupp Industrial Solutions, yeni eksantrik silindirli kırıcısı (ERC®) ile sert kaya ve cevherin birincil kırma işlemi için çığır açan bir çözüm geliştirdi. ERC®, oldukça kompakt ve sağlam yapısı ile yer altı ve yüzey operasyonlarında sert kaya ve cevherin birincil kırma işlemi için ideal bir çözümdür. Makine üzerindeki entegre elek tasarımı ile, geleneksel birincil kırıcılara kıyasla önemli ölçüde daha yüksek verimlilik ve kapasite sunar.

Avantajlar – Sağlayacağı Faydalar

Devrim Niteliğinde Makine Tasarımı – Kompakt, Basit ve Sağlam
Özel kompakt tasarım ve daha az sayıda makine bileşeni, nakliye, kurulum ve bakımı basitleştirir

İki Makine Bir Arada – Eşsiz Entegre Ön Eleme Kapasiteyi Arttırır
İnce parçaların etkin şekilde geçişine izin veren entegre elek, kırıcı kapasitesini arttırır, enerji tüketimini azaltır ve astar plakalarının ömrünü uzatır.

ERC® Hidro Ayarı – Ekipmanı Korumanın ve Esnek Makine Ayarının Akıllı Yolu
Patentli ve tam hidrolik çene boşluk ayar/çekme sistemi, ürün boyutunun güvenli ve basit bir şekilde ayarlanmasını, astar aşınmasının önlenmesini ve bir şekilde sisteme sızan istenmeyen metal ya da diğer kırılamaz materyal içeriğinin sistem dışına atılması için geniş bir ayar aralığı sunar.

Yazının devamı Madencilik Türkiye Dergisi 96. sayı 54. sayfadadır.

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Önceki İçerikSürdürülebilir Madencilik için Taştan Kâğıt Üretimi Hedefleniyor
Sonraki İçerikKırka Bor İşletme Müdürlüğü’nde Yangın Çıktı