Kurulduğu 1948 yılından bu yana madencilik sektöründe faaliyet gösteren ve kamu ve özel maden üreticilerini bünyesinde barındıran Türkiye Madenciler Derneği (TMD), bu yılki etkinliği pandemi nedeniyle video-konferans yoluyla düzenleyeceğini duyurdu.

TMD, bu yılın etkinlik programının başlığını, “Pandemi Süresince Madencilik; Ekonomik Yansımalar, Kamuoyu Algısı ve Mevzuat” olarak belirlerken programa konuşmacı olarak yurt içi ve yurt dışından konuşmacılar davet edildi.

Etkinliğin moderatörlüğünü TMD Genel Sekreteri Ercan Balcı yaparken toplantının açılış konuşmalarını TMD Yönetim Kurulu Başkanı Ali Emiroğlu ile İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) Yönetim Kurulu Başkanı Aydın Dinçer gerçekleştirecek.

“Pandeminin Ekonomiye ve Madenciliğe Etkileri” konulu panelde Mahfi Eğilmez ve Natalie Scott-Gray konuşmacı olarak yer alırken “Madencilik ve Kamuoyu Algısı” konulu panelde ise Deniz Zeyrek bir sunum gerçekleştirecek.

“Madencilik Mevzuatı Değerlendirmesi” konulu panel ise etkinliğin bir diğer başlığı olurken Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı ve TMD Yönetim Kurulu Üyesi Barış Ünver bu panelde sunumlarını gerçekleştirecekler.

Etkinliğe katılım ücretsiz olup, etkinlik hakkında bilgi almak ve kayıt yaptırmak için etkinlik internet sitesine buradan ulaşabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMaden Sektörü Talep ve Çözüm Önerilerini Cumhurbaşkanı’na Sundu
Sonraki İçerikİbrahim Halil Kırşan Madencilik Sektörünün Taleplerini Ekonomi Şurası’nda Bakanlara İletti