Troya Proses tarafından organize edilen “Madencilikte Dekantör Santrifüj Kullanımı” semineri 11-12 Mayıs 2023 tarihlerinde Ankara’da gerçekleştiriliyor.

Seminer Troya Proses Genel Müdürü Davut Özlen, ODTÜ Maden Mühendisliği Bölüm Başkanı Prof. Dr. Emre Altun ve Gümüştaş Madencilik Proje Müdürü Erdal Güldoğan’ın açılış konuşmalarıyla başladı.

Öğleden sonra başlayan seminerin birinci günü Troya Proses’in Türkiye distribütörlüğünü yürüttüğü Flottweg firmasının yetkilerinin gerçekleştirdiği sunumlarla devam etti. Flottweg yetkilileri tarafından yapılan “Dekantör Santrifüjler Maden Atık ve Su Sorunlarına Nasıl Yardımcı Olur? Çözümler ve Vaka Çalışmaları” konusundaki sunumlar 3 oturum ile gerçekleştirildi.

SEMİNERİN İKİNCİ GÜNÜ

Seminerin ikinci günü ise “Servis Çözümleri – Flottweg & Sepatek Seperasyon Teknolojileri, Madencilikte Flottweg – Sıkça Sorulan Sorular” konularında sunumlar gerçekleştirilecek.

12 Mayıs 2023 öğlene kadar sürecek seminer kapanış seremonisi ile son bulacak.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikEti Alüminyum Boksit Cevherinden Lityum Üretti
Sonraki İçerikHedef Yılda 100 Ton Altın!
Yazı İşleri Müdürü - Maden Mühendisi / İş Güvenliği Uzmanı / Madencilik Türkiye Dergisi / Maden Mühendisleri Mesleki Gelişim Derneği Yönetim Kurulu Üyesi