2 Şubat 2022 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan karara göre Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü (TKİ) ve Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü’ne (TTK) atamalar gerçekleştirildi.

Türkiye Kömür İşletmeleri Genel Müdürlüğü’nde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliğine, 233 sayılı Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8’nci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince Mustafa Mert Ayaz atanırken, Türkiye Taşkömürü Kurumu Genel Müdürlüğü’nde açık bulunan Yönetim Kurulu Üyeliklerine , 233 sayılı Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin 8’nci maddesi ile 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi’nin 2 ve 3’üncü maddeleri gereğince Muharrem Kiraz ve Muhammet Safa Topuz atandı.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMadencilik Sektörü Ocak Ayı İhracatı 441 Milyon Dolar Olarak Gerçekleşti
Sonraki İçerikMedeniyetin Temelini Oluşturan Metal: Demir