TÜMAD Madencilik, dünya standartlarında çalışan bir işletme olduğunu uluslararası alanda aldığı sertifika ve ödüllerle taçlandırmaya devam ediyor.

Gerçekleştirdiği altın üretimi ile ülke ekonomimize önemli katkılar sağlayan şirket, yaklaşık bir yıldır süren çalışmalar sonucunda da bazı yeni sertifikalara hak kazandı. Şirketin hak kazandığı sertifikalar şu şekilde:

1- Uluslararası Standartlar Organizasyonu’nun (ISO) kaliteden ödün vermeyen şirketlere verdiği Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası ISO: 9001 2015;

2- ‘Çevreye saygıyı’ kendisine rehber edinmiş ve bunun için, işletmelerinde çevre ile ilgili aldığı tedbirler ve atık yönetim sistemi alt yapılarının uygulanabilir kılan kaliteli yönetimi anlayışından dolayı, Çevre Yönetim Sistemi Sertifikası ISO:14001 2015;

3-Çalışanlarını çalıştıkları ortamın sağlık ve emniyet açısından olumsuz durumlarından koruyarak, rahat ve güvenli bir ortamda çalışmasını sağlamaya yönelik taviz vermeyen yapısıyla, ISO 45001: 2018 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası.

2019 yılının Ocak ayında gerçekleştirilen 6 günlük, Genel Müdürlük ve Lapseki İşletmesinde yapılan denetimlerle, TÜMAD Madenciliğin uluslararası standartlarda hizmet veren bir şirket olduğunu tescilleyen bu 3 önemli sertifikasyon çalışmaları başarıyla tamamlandı.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikKömürder Üyeleri Fatih Dönmez’i Makamında Ziyaret Etti
Sonraki İçerikMaden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü 417 Ruhsatı İhale ile Aramaya Açıyor