Kömür Üreticileri Derneği’nin (Kömürder) geçen hafta yapılan Genel Kurulu’nda yönetime seçilen yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e nezaket ziyaretinde bulundu.

Gökalp Büyükyıldız Başkanlığındaki Kömürder Yönetimi Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e kömür sektörüne ve Dernek Yönetimine verdikleri destekten dolayı teşekkür ettiler. Bakan Dönmez de enerji üretiminde yerli kaynakların payının arttırılması noktasında yerli kömüre daha fazla önem verilerek yerli kömür üretiminin arttırılması noktasında Kömürder’e ve özel sektör kömür madencilerine daha fazla görev düştüğünü belirtti ve yeni seçilen Kömürder yönetimine başarılar diledi.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikTüprag Kışladağ’da Üretime Yığın Liçi ile Devam Edecek
Sonraki İçerikTÜMAD’ı Gururlandıran Tablo!