Tünelmak, yeni ürünü olan Adroit 520AH 4×4 hidrostatik sepetli platformu, tünel ve maden firmalarının hizmetine sundu.

Adroit 520AH, belden kırma şasiye sahip bir sepetli platform olarak tasarlanmıştır. Üretimi EN 280 standartlarına uygun olarak yapılan makine %40 eğim tırmanma kabiliyetine sahiptir.

Ayakbasma silindirleri, otomatik sepet denge, moment algılama ve aşırı yük algılama gibi ihtiyaç duyulan tüm emniyet sistemlerine sahip olan makine; 2 m x 2m x 1,5 m sepet ölçüsü ile 5,5 m bom kaldurma ve 8 m tavan ulaşım yüksekliği sağlar.

Teleskop tam kapalı konumda 1500 kg ve tam açıkken 500 kg yük kapasitesine sahiptir. Ayakbasma silindirleri kullanılmadan, bom ilk kademede iken 400 kg + 2 personel taşıma kapasitesine sahiptir.

ADROIT 520AH kapalı maden işletmeleri, metro tünelleri ve tüm yer altı çalışmalarında havalandırma sistemleri, elektro mekanik montajlar, enjeksiyon ve dinamit yerleştirme uygulamaları için idealdir.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Önceki İçerikDemir Export’tan 134 Milyon Dolarlık Yatırım
Sonraki İçerikKoza Altın 2020 Yılında 258.678 Ons Altın Üretti