Uluslararası Bor Sempozyumu (BORON2019), Ulusal Bor Araştırmaları Enstitüsü (BOREN) tarafından Eti Maden İşletmeleri Genel Müdürlüğü ve Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi işbirliğiyle 17-19 Nisan 2019 tarihleri arasında Nevşehir’de düzenlenecek.

BORON 2019 ulusal ve uluslararası bilim camiasında bor konusunda uzman olan çağrılı kişiler ile teknoloji uzmanları, öğrenciler ve girişimciler arasında bor ile ilgili yapılmış Ar-Ge, Ür-Ge çalışmalarının tartışılacağı ve borun genel ve stratejik kullanım alanları konuları üzerinde bilgi paylaşımlarının yapılacağı bir platform olacak.

Bilimsel program, uluslararası alanda tanınan uzmanların davetli sunumlarını ve farklı ülkelerden sözlü/poster sunumlarını içerecek.

Sempozyumun dili Türkçe ve İngilizce olup bildiri değerlendirmeleri genişletilmiş İngilizce veya Türkçe özetler üzerinden yapılacak. Kabul edilen bildirilerin tam metinleri sempozyum bildiri kitabında yayınlanacak.

Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye “www.boron2019.com” adresinden ulaşabilir, yazışmalarınızı “info@boron2019.com” üzerinden yapabilirisiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikTMSF Yunus Emre Termik Santrali ve İlişkili Maden Sahasını Satışa Çıkardı
Sonraki İçerikYerli ve Milli Maden Ekipman ve Teçhizatları İstişare Toplantısı TOBB’de Gerçekleştirildi