Weir Minerals, birinci sınıf mühendislik çözümlerini, proses hakkındaki bilgi birikimini ve küresel servis ağını bir araya getirerek tek ekipmandan anahtar teslimi tesis çözümlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet verir. Ekiplerimiz yerel servis mühendislerimiz aracılığıyla eğitim oturumlarını kolaylaştırır ve hızlı yanıt sunar. İhtiyaçlarınız ne olursa olsun, Weir Minerals sizi desteklemek için oradadır.

Trio® Çeneli Kırıcılar

Kırma işleminin ilk aşaması, boyut küçültme döngüsündeki en zorlu işlemlerden biridir. Ağır hizmet tipi çeneli kırıcı ürün yelpazemiz, en zorlu malzemelere bile uygun olacak şekilde tasarlanmıştır. Daha fazla dayanıklılık için uzmanlıkla tasarlanmış çeneli kırıcılar, sektördeki en ağır parçalardan biridir ve gelişmiş mekanik özellikler sunar. Çeneli kırıcılarımızın bakımı kolaydır; minimum çalışmama süresi ve maksimum performans sunmak üzere tasarlanmıştır.

Trio® TC Serisi Konik Kırıcılar

Madencilik, Agrega ve endüstriyel minerallerde kullanılabilecek TC serisi konik kırıcılar ağır yapısı, küçük eksantirik atımı ve yavaş dönme hızı sayesinde rakiplerinden ayrılır. Bu özellikler sayesinde en zorlu kayaç tiplerinde, değirmen çakıllarında kesintli besleme altında dahi sorunsuz çalışabilir.

 

Trio® TP Serisi Konik Kırıcılar

TP Serisi, yüksek kapasite ile çalışan madencilik tesisler ve kübik agrega üreten taş ocakları için tasarlanmıştır. TP Serisi, parçacıklar arası ufalama özelliği sayesinde daha ince taneli bir ürün sunmak için optimum hızda çalışır ve Synertrex® bulut tabanlı izleme platformuyla etkinleştirilir.

 

Yazının devamını buradan okuyabilirsiniz.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikAnagold Madencilik Yeni Bir Endemik Türü Keşfetti
Sonraki İçerikMaden Türkiye Fuarı 18-21 Mart 2021 Tarihleri Arasına Ertelendi