TÜYAP tarafından organize edilen, 10-13 Aralık 2020 tarihinde yapılması planlanan 9. Uluslararası Madencilik, Tünel İnşa, Makine Ekipmanları ve İş Makineleri Fuarı (MADEN TÜRKİYE Fuarı) 18-21 Mart 2021 tarihine ertelendi.

Konuyla ilgili olarak TÜYAP’tan yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: “Tüyap Tüm Fuarcılık Yapım AŞ ve Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı (YMGV) işbirliğinde 8 yıldır hazırlanan MADEN TÜRKİYE Fuarı’nı,  siz değerli katılımcılarımız ve 60’ın üzerinde ülkeden gelen ziyaretçilerimize, fuarda her sene görmeye alışkın olduğu birbirini tamamlayan ürün çeşitliliğinin ve anahtar teslim çözümlerin sunulamayacağını öngörerek, katılımcılarımız ve sektör temsilcileri ile yapılan görüşmeler doğrultusunda, 18-21 Mart 2021’de düzenleyeceğimizi bilgilerinize sunarız.”

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.