İlgili kanun hükmü uyarınca hukuki durumları sona eren 388 adet IV. Grup ve 312 adet II. Grup olmak üzere toplam 700 maden sahası ihale edilmek üzere aramalara açılıyor. Söz konusu sahaların koordinat döküm ve alanları ile ihale tarihlerini içeren listeler MİGEM internet sayfasında yayınlandı.

İstekliler başvurularını, sahanın ihalesinin yapılacağı tarihte 09.00-09.30 saatlerinde doğrudan Maden ve Petrol İşleri Genel Müdürlüğü Konferans Salonu’nda İhale Komisyonu’na yapacaklar.

Kapalı teklif ve açık artırma usulüyle yapılacak ihalelerde verilecek teminatlar, teklif edilen ihale bedelinin yüzde 20’sinden ve taban ihale bedelinden az olamayacak.

İhale detaylarına linkten ulaşabilirsiniz: www.migem.gov.tr/Ihaleler.aspx

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikMaden İşleri Genel Müdürlüğüne Hasan Hüseyin Erdoğan Atandı
Sonraki İçerikÇayeli Bakır, Çamlıca Mahallesi Camii’ni Yeniden İnşa Ederek Hizmete Açtı