Yurt Madenciliğini Geliştirme Vakfı, madenciliğimizin geliştirilmesine yönelik bilimsel araştırma, tez ve yayın yapanlarla, üstün hizmetleriyle madenciliğimizi ve Vakfı destekleyen ve ilerlemesini sağlayan kişi ve kuruluşlara veya üretim aşamasında teknolojik yenilik getiren, ürün niteliğini arttıran, maliyeti düşüren, çevre korumaya yönelik önlemler alan, pazar ve ihracat payını geliştiren kuruluşlara ilişik “Ödül Yönetmeliği” kuralları çerçevesinde, ödül veremektedir.

2018 yılında da, yönetmelik kuralları kapsamında yukarıda belirtilen alanlarda “Bilim”, “Tez”, “Teşvik”, “Hizmet”, “Üretim”, “Çevre Koruma” ve “İş Sağlığı” ödülleri verilecektir.

2016 yılı ve sonrası yapılan bilimsel araştırma, tez ve yayınlar ile yukarıda belirtilen çalışmaları gerçekleştiren kişi ve kuruluşlar, ödül türünü belirterek, bu ödüllere bizzat başvurabilirler veya başkalarını önerebilirler.

Bu amaçla yarışmaya katılacak “Tez” ve “Bilimsel” araştırma niteliğindeki eserler ile “Hizmet”, “Üretim”, “Çevre Koruma” ve “İş Sağlığı” Ödülleri adaylarına ilişkin gerekçeli ve ayrıntılı bilgilerin ve üretim ödülleri ile ilgili 2016 yılı üretim değerlerinin en geç 31 Aralık 2018 tarihi akşamına kadar Vakıf merkezine 4 kopya olarak teslim edilmesi veya posta ile ulaştırılması gerekmektedir.

BİLİM ÖDÜLÜ                     : 7.000.-TL

TEZ ÖDÜLLERİ

Doktora Tezi                           : 4.000.-TL

Y.Lisans Tezi                          : 2.000.-TL

Lisans Tezi                             : 1.500.-TL

HİZMET, TEŞVİK, ÇEVRE KORUMA ve İŞ SAĞLIĞI ÖDÜLÜ

Madalya, Plaket Verilecektir.

Konuyla ilgili detaylara Vakfın iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz:

Tel. 0212 246 20 81

Faks: 0212 247 51 11

E-mail: ymgv@ymgv.org.tr

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerikSektör Temsilcileri Bakan Yardımcısı Mithat Cansız’la Madencilikteki Son Gelişmeleri Görüştü
Sonraki İçerikTTK – Black Diamond Ekibi Rusya’da Yarışacak