Zitron Havalandırma Sistemleri tarafından organize edilen Türkiye’nin belli başlı illerinde gerçekleşen ve ilki Çanakkale’de düzenlenen ‘Havalandırma Eğitimleri’nin ikincisi 18-19 Ocak 2020 tarihilerinde İzmir, Manisa ve Balıkesir’deki maden işletmelerinden gelen yönetici ve maden mühendislerinin katılımıyla Balıkesir’in Ayvalık ilçesinde düzenleniyor.

Organizasyona oldukça geniş bir katılımın sağlanması beklenirken madencilik sektörünün yöneticileri, mühendisleri ile güncel yaklaşımlar doğrultusunda alanlarında uzman akademisyenlerin yer alacağı eğitimde; havalandırmanın amacı, metan, havalandırma ekipmanları, hava miktarının belirlenmesi, fan bakımı, fan seçimi gibi konular yer alacak.

Eğitimin bilimsel açıdan meslektaşlarla bir paylaşım ortamı oluşturması, havalandırmanın mühendislik ve iş sağlığı açısından önemine dikkat çekilmesi bakımından yararlı olacağı düşünülüyor.

İletişim için: ogulcan@zitron.com

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerik2020 PDAC Ödüllerinin Sahiplerinden Birisi Türkiye’den Oldu
Sonraki İçerikBoksit Milas’tan Dünyaya İhraç Ediliyor