Zitron Havalandırma Sistemleri tarafından organize edilen Türkiye’nin belli başlı illerinde gerçekleşecek olan ‘Havalandırma Eğitimleri’nin ilki 16-17 Kasım 2019 tarihleri arasında Çanakkale’de gerçekleştirildi.

Çanakkale, Edirne ve Tekirdağ’daki maden işletmelerinden gelen yönetici ve maden mühendislerinin katılımıyla gerçekleşen etkinlikte, İstanbul Teknik Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Abdullah Fişne ve Bülent Ecevit Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Kemal Barış sunumlar gerçekleştirdiler.

Eğitim aralarında ve akşam yemeğinde işletmelerin güncel sorunları, havalandırmadaki gelişmeler ve örnek uygulamalar konuşulurken eğitim sonunda katılımcılar ve öğretim görevlileri tarafından yapılan değerlendirmede, eğitimin son derece faydalı ve öğretici olduğu vurgulandı.

Zitron Havalandırma Sistemleri tarafından organize edilen ‘Havalandırma Eğitimleri’ ilerleyen günlerde, Trabzon’dan Kayseri’ye, Zonguldak’tan Manisa’ya, Kütahya’dan Elazığ’a kadar yurdun farklı yerlerinde de devam edecek.

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Epiroc
Önceki İçerik320 Adet Ruhsat MAPEG Tarafından İhaleye Açılıyor
Sonraki İçerikİMİB Madencilik Eğitiminde 7+1 Modeli Önerecek