amorf dogaltas

Türkiye’de doğal taş ihracatında lider olan Ege Maden İhracatçıları Birliği (EMİB), Türk doğal taşının prestijli projelerde yer alması ve katma değerinin artması amacıyla düzenlediği, 2. AMORF Doğaltaş Tasarım Proje Yarışması’nın final gecesi, Efes Antik Kenti’nde gerçekleştirildi.

Düzenlenen gece kapsamında organize edilen ‘İhracatın Yıldızları Ödül Töreni’nde, 2020 yılında EMİB’in 932 milyon dolar ihracatına en çok katkıyı sağlayan üyeler; ‘Katma Değerli Ürün İhracatı’, ‘Yeni Pazarlara İhracat’ dahil 6 kategoride ödüllendirdi. Ayrıca sektöre verdiği emekler dolayısıyla Nihat Kömürcüoğlu’na ‘Onur Ödülü’ takdim edildi.

Ticaret Bakan Yardımcısı Rıza Tuna Turagay, TİM Başkanı İsmail Gülle, Enerji Bakanlığı MAPEG Genel Müdürü Cevat Genç, Gürcistan Gelirler Genel Müdürü Levan Kakava, İMİB Başkanı Aydın Dinçer, TÜMMER Başkanı İbrahim Alimoğlu’nun katılımlarıyla gerçekleştirilen geceye Ege İhracatçılar Birliği Koordinatör Başkanı Jak Eskinazi, EMİB Başkanı Mevlüt Kaya, YK Başkanları Burak Sertbaş, Cahit Doğan Yağcı, Davut Er, Hayrettin Uçak, Yalçın Ertan, EMİB YK Üyeleri ve sektör temsilcileri katılım sağladı.

amorf dogaltas amorf dogaltas

. .

UYARI

Bu haber bir “Madencilik Türkiye Dergisi” haberidir. Her Hakkı Mayeb Ltd.’ye ait olup izinsiz olarak kopyalanıp yayınlanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır. Kaynak gösterilerek kullanılmak istenmesi halinde “Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi’nden alınmıştır” ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.

Önceki İçerikTürkiye ve Nijerya Arasında Madenciliğin de Dahil Olduğu Üç Alanda Anlaşma İmzalanacak
Sonraki İçerikKırıkkale Delice Tuzu 11 Ülkeye İhraç Ediliyor